Заступник Міністра оборони України Анатолій Петренко проінспектував підприємства ОПК Львівщини

Сьогодні, 7 лютого, робоча група на чолі із заступником Міністра оборони України Анатолієм Петренком проінспектувала виробничі потужності підприємств оборонно-промислового комплексу Львівщини щодо спроможності виконання державних контрактів.

В ході візиту групи на ДП «Львівський державний завод «ЛОРТА» відбулася зустріч з керівництвом і працівниками підприємства, ознайомлення з конструкторськими та виробничими підрозділами, випробувальними дільницями, стрілецьким стендом, на яких проводяться роботи з розроблення, виготовлення, ремонту та випробувань озброєння та військової техніки. Також було перевірено стан виконання робіт за державними контрактами.

Підприємство, у свою чергу, продемонструвало результати розроблення та виготовлення військової техніки, зокрема: комплексів автоматизованого управління артилерійськими підрозділами, комплектів апаратури управління артилерійськими системами, звукометричних комплексів артилерійської розвідки, танкових інформаційно-управляючих систем та іншої радіоелектронної апаратури спеціального призначення. Особливу увагу представники робочої групи приділили питанню ефективного використання коштів та запобіганню ризиків при виконанні контрактів за Державним оборонним замовленням.

В рамках робочої поїздки делегація також відвідала ДП «Львівський державний авіаційно-ремонтний завод». Візит відбувся з метою ознайомлення з виробничою базою підприємства щодо відновлення льотної придатності авіаційної техніки тактичної авіації України.

Представники керівництва авіаремонтного заводу презентували можливості підприємства та ознайомили присутніх з результатами його діяльності щодо виконання серійної модернізації літаків МіГ-29 та їх капітального ремонту.

Директор ДП «Львівський державний авіаційно-ремонтний завод» зазначив, що ремонт і модернізація літаків вже здійснюється із використанням понад 70 % комплектувальних виробів та запасних частин українського виробництва, виготовлення яких було освоєно в рамках виконання заходів із імпортозаміщення.

У свою чергу, заступник Міністра оборони України Анатолій Петренко наголосив на важливості забезпечення високої якості як окремих виробів, виготовлення яких освоєно у рамках програми імпортозаміщення, так і модернізації та ремонту літаків в цілому.

Матеріал взято зі сайту Міністерства оборони України: http://www.mil.gov.ua/news/2020/02/07/zastupnik-ministra-oboroni-ukraini-anatolij-petrenko-proinspektuvav-pidpriemstva-opk-lvivshhini/