Модернізований МиГ-29МУ1 у строю

Модернізований МиГ-29МУ1 у строю

Сьогодні увага суспільства прикута до бойової авіації України, умов, у яких Повітряним Силам доводиться захищати кордони держави, питанням якості підготовки та матеріально-технічного забезпечення спеціалізованих навчальних закладів, і найголовніше, – питанням безаварійної експлуатації авіаційної техніки.


Колектив кожного авіаремонтного підприємства ДК «Укроборонпром», із особливою увагою та трепетом простежує шлях бойових машин нашої авіації – це наш вклад в оборону держави.


Модернізована версія літака МиГ-29МУ1 вже добре відома нашим військовим льотчикам. Триває подальша модернізація літаків цього типу силами українських підприємств. У програмі модернізації винищувача головним підприємством є Державне підприємство «Львівський державний авіаційно-ремонтний завод» та ще ряд підприємств: ДП «ЛРЗ «Мотор», ДП «ОАЗ», ДП «Оризон-Навігація», ДП «Новатор», київські ЗАТ «Фазотрон-Україна», «КБ лазерної техніки», КП СПБ «Арсенал», ВАТ НТК «Електронприлад», ТОВ “АВІАРМ” і ТОВ ТТЦ «Авіарадіосервіс» та Львівське ОКБ «Текон-Електрон».

Наше підприємство, як і багато інших не лише в Україні, але і в усьому світі, потерпає від наслідків covid-кризи. Підприємство працює у спеціальному режимі роботи через карантинні обмеження, ми відчуваємо постійну тривогу за здоров’я наших працівників та їх фінансову стабільність. Попри ці виклики, адміністрація та трудовий колектив ДП «ЛДАРЗ» цілеспрямовано працюють над своєчасним і належної якості виконанням Державного оборонного замовлення. Ми розуміємо, що наша робота потрібна захисникам повітряних кордонів. Ми переконані – приклад ставлення до армії подають, у першу чергу, підприємства авіаремонтної галузі.

Напередодні Дня захисника України підприємство вийшло на етап випробувальних польотів ще одного модернізованого літака МиГ-29МУ1. Трудовий колектив підприємства, представники 4762 Головного військового представництва МО України та представники військових частин ПС ЗС України, із незначною затримкою через примхи осінньої погоди, виконали випробувальні польоти, приймання модернізованої машини та її переліт до аеродрому постійного базування.


Гуртуємось. Наша гарна робота – завжди той подарунок, на який чекають, та який цінують наші захисники.

Модернізований МиГ-29МУ1 у строю