ЛЬВІВСЬКИЙ АВІАРЕМОНТНИЙ ЗАВОД З ПОЧАТКУ РОКУ РЕАЛІЗУВАВ ПРОДУКЦІЇ НА 130 МЛН ГРН

З початку 2020 року Державне підприємство “Львівський державний авіаційно-ремонтний завод”, що входить до складу ДК “Укроборонпром”, реалізувало продукції та послуг на 131 млн. грн.

Про це повідомив директор ЛДАРЗ Дмитро Матрунчик під час офіційного візиту на підприємство Віце-прем’єр-міністра – міністра з питань стратегічних галузей промисловості України Олега Уруського та заступників генерального директора Укроборонпрому Олега Фоменка, Мустафи Найєма та Михайла Морозова.

У рамках візиту віце-прем’єр-міністра ознайомили з виробничими потужностями підприємства, поточним станом справ та планами щодо ремонту і модернізації військових літаків, які перебувають на озброєнні ЗСУ.

Також, за словами директора заводу, у першому півріччі ЛДАРЗ виплатив 33 млн грн податків та зборів до бюджетів усіх рівнів.

Зазначимо, що останнім часом на завод постійно здійснюються інформаційні атаки та поширюються фейки про його виробничі та фінансові показники. Зокрема, окремими сайтами, як українськими, так і російськими, розповсюджується інформація про можливе банкрутство підприємства. Як свідчать результати роботи ЛДАРЗ за підсумками півріччя, ці “прогнози експертів” не відповідають дійсності.

Державне підприємство “Львівський державний авіаційно-ремонтний завод” – єдине в Україні, яке модернізує та ремонтує легкі фронтові винищувачі та винищувачі – бомбардувальники типу “МиГ”. На підприємстві працює близько 1000 фахівців. Сьогодні завод опанував ремонт літаків МіГ-21 , МіГ-23 , МіГ-27 всіх модифікацій та МіГ-29.

За матеріалами сайту УКРОБОРОНПРОМ:

https://ukroboronprom.com.ua/uk/media/lvivskyj-aviaremontnyj-zavod-z-pochatku-roku-realizuvav-produktsiyi-na-130-mln-grn.html