Російські фейки про Львівський авіаремонтний завод

Важлива інформація!

Державне підприємство «ЛДАРЗ» перебуває під черговою інформаційною атакою з боку російських пропагандистських ресурсів.

Подібні гібридні кампанії країни-агресора з дискредитації українських оборонних підприємств відбуваються постійно, мають системний характер і направлені на дискредитацію оборонного потенціалу України, а також на дезінформацію країн-членів НАТО, з якими співпрацює наша держава у сфері військово-торгового співробітництва.

Нова атака фейками стосується нібито ремонту українськими фахівцями польських літаків МіГ-29.  Декілька днів поспіль російські сайти та ютьюб-канали поширюють інформацію про те, що фахівці державного підприємства “ЛДАРЗ” нібито недобросовісно виконали ремонтні роботи винищувачів МіГ-29 для Збройних сил Польщі.

Ця інформація є повністю вигаданою і в повному обсязі «тверджень» не відповідає дійсності:

Республіка Польща ніколи не відправляла літаки МіГ-29 на ремонт на ДП «ЛДАРЗ».

Фізично жодного літака МіГ-29 Республіки Польща на підприємстві не було і наразі немає.

Станом на 07.07.2020 у правоохоронних органах (Офіс Прокурора України, Державне бюро розслідувань та його територіальні органи) відсутні кримінальні провадження щодо фактів розкрадання на ДП «ЛДАРЗ» авіаційного майна, яке б належало польській стороні, тим більше, у «міжнародних масштабах».

Автори даного фейку намагаються дискредитувати українські оборонні підприємства як партнерів країн-членів НАТО, та переконати необізнану аудиторію в тому, що Україна не є надійним виконавцем ремонтних робіт військових літаків. Водночас, своєю роботою, дотриманням строків ремонтних робіт та виробничих показників ДП «ЛДАРЗ» доводить свою спроможність виконувати найскладніші проекти з відновлення та модернізації авіатехніки, завод завжди діяв в інтересах держави Україна та своїх замовників, всієї оборонної сфери країни.