Повідомлення

Державне підприємство «Львівський державний авіаційно-ремонтний завод» повідомляє, що відповідно до наказу ДК «Укроборонпром» №272 від 13.07.2021 року та розпорядження Кабінету Міністрів України №1595-р від 09.12.2021 року прийнято рішення про припинення державного підприємства «Львівський державний авіаційно-ремонтний завод» шляхом реорганізації – перетворення в товариство з обмеженою відповідальністю «Львівський авіаційно-ремонтний завод».

Також наказом ДК «Укроборонпром» №636 від 21.12.2021 року створено комісію з реорганізації державного підприємства «Львівський державний авіаційно-ремонтний завод» у складі: голова комісії – Матрунчик Дмитро Миколайович, члени комісії – Людкевич Станіслав Генріхович, Савченко Антон Вікторович, Андрушко Лариса Петрівна та Козубенко Світлана Фірсівна. Комісії з реорганізації передано повноваження з управління всіма справами підприємства.

Відповідно до вказаного наказу, кредиторам встановлюється двомісячний строк з дня оприлюднення цього повідомлення для заявлення своїх вимог до ДП «ЛДАРЗ». Вимоги кредиторів оформлюються у письмовій формі та надсилаються Підприємству рекомендованим листом з описом вкладення за адресою його місцезнаходження: 79040, м. Львів, вул. Авіаційна, буд. 3.