Ще один відремонтований літак відправили для виконання бойових завдань

Фаховий рівень працівників та виробничі потужності ДП «Львівський державний авіаційно-ремонтний завод» гарантують якісний та своєчасний ремонт, підвищення бойової ефективності бойових машин, що перебувають на озброєнні вітчизняних Повітряних Сил.

Днями на підприємстві завершено перший ремонт літака МиГ-29УБ, який є навчально-бойовою модифікацією винищувача МиГ-29, що призначений для вишколу курсантів та вдосконалення бойових навичок досвідчених пілотів.

А сьогодні пілоти замовника виконали ознайомлювальний політ та успішно перебазували відремонтований винищувач до одного із бойових підрозділів наших Збройних Сил.

“Попри те, що наше підприємство потрапило у зону економічної турбулентності через відсутність державного оборонного замовлення та вимушені зупинки, пов’язані із пандемією Covid-19, своєчасне виконання зобов’язань перед замовниками та партнерами залишається незмінним пріоритетом для колективу”, – відзначив директор Львівського державного авіаційно-ремонтного заводу Дмитро Матрунчик. 

ДП «ЛДАРЗ» – єдине підприємство в Україні, яке відновлює МиГ-29 для наших захисників. Цей винищувач є основним бойовим літаком Повітряних сил Збройних сил України.