Модернізований винищувач МиГ-29МУ1- це найкраще, що ми можемо зробити для наших військових у нинішніх умовах

Щасливого польоту

Сьогодні навколо майбутнього бойової авіації України зосереджена увага влади, експертного середовища, громадськості, зарубіжних партнерів, представників ЗМІ, державних та приватних підприємств.

Тим часом, колектив ДП «ЛДАРЗ» – єдиного в Україні та у складі ДК «Укроборонпром» підприємства, яке ремонтує та модернізує літаки МиГ-29, –  працює над підвищенням обороноздатності наших військових в умовах сьогодення. На підприємстві сумісно із десятком організацій та підприємств України модернізують цю авіаційну техніку.

Запуск двигунів

У ході цієї модернізації винищувач пройшов капітальний ремонт з продовженням ресурсу на підприємстві у Львові, на літак встановлено інтегрований в БРЕО приймач системи супутникової навігації СН-3307 виробництва «Оризон-Навігація» (за рахунок чого збільшена точність навігації і дальність застосування автоматизованих засобів інструментальної посадки), фахівцями «Фазотрон-Україна» здійснено заміну блоку приймача Н019-09 бортової РЛС Н019 (що дозволило підвищити її надійність за рахунок використання нової, більш сучасної елементної бази до 10 000 – 20 000 годин). Крім того, розширено спектр частот радіостанції під вимоги ІКАО.

16 червня, авіатори 40-ї бригади тактичної авіації повітряного командування «Центр» відзначали свій День народження

18 червня, черговий, відремонтований та модернізований, МиГ-29МУ1 успішно здійснив випробувальні польоти та щасливо повернувся в обійми авіаційних техніків ПС ЗСУ.

У рамках виконання державного оборонного замовлення фахівцями державного підприємства «Львівський державний авіаційно-ремонтний завод» проведено модернізацію систем та обладнання, продовжено ресурсні показники літака. Зокрема, на літак встановлено нову авіоніку та капітально відремонтовані двигуни.

«Кожен у нашому колективі пишається найменшою можливістю надати підтримку та висловити повагу військовим льотчикам. Так що, модернізований винищувач МиГ-29МУ1 (б/н 19), – це найкраще, що ми можемо зробити для наших військових у нинішніх умовах», – зауважив директор підприємства Дмитро Матрунчик.

Мирного неба