ДП «ЛДАРЗ» передало Повітряним Силам ЗСУ ще один відновлений літак МиГ-29

Зміни у законодавстві спричинили підписання підприємством договору з Міністерством Оборони України про Державне оборонне замовлення зі значним запізненням. Відповідно, виконання ДОЗ автоматично переноситься на наступний, 2022 рік. Однак співпраця з командуванням Повітряних Сил ЗСУ та вболівання за долю наших захисників дали змогу напрацювати договори про виконання ремонту на літаках МиГ-29 ще у грудні цього року.

Виконання ремонтних робіт містило економічні ризики для колективу підприємства – фінансування робіт та комплектуючих здійснювалось з обігових коштів. Тому своєчасна передача Повітряним Силам відновленого літака стала подвійним святом для заводчан – і відновлений літак нашим захисникам відправляється, і розрахунки за роботи замовник проведе вчасно.

Львівські авіаремонтники сподіваються, що таким чином минають труднощі 2021 року – надто важко було одночасно долати виклики пандемії та економічні негаразди, спричинені відсутністю ДОЗ.

Тож за давньою доброю звичкою, напередодні Новорічних і Різдвяних Свят у Львові завершено випробувальні польоти літака МиГ-29. Зовсім скоро бойовий літак із відновленим ресурсом приступить до охорони повітряного простору держави. А колектив ДП «ЛДАРЗ» відправиться на новорічні канікули з усвідомленням того, що навіть великі складнощі у роботі не зменшують гордість за результати і радість бути потрібними нашим захисникам.