Львівські авіаремонтники запозичували досвід на Луцькому заводі «Мотор»

Гості з Галичини оглянули виробничі потужності волинського підприємства

На волинському підприємстві відбувся прийом профспілкового активу первинної профспілкової організації ДП «Львівський державний авіаційно-ремонтний завод», який також входить до ремонтної мережі ДК «Укроборонпром».

Після візиту галичани у листі подякували волинським фахівцям за отримані враження та корисну інформацію.

Під час візиту працівники підприємств мали можливість обмінятись думками, досвідом виробничої і профспілкової роботи.

«Ми звертаємось до Вас, щоб ще раз висловити своє враження від побаченого, почутого, «взятого на озброєння» нашою робочою делегацією.» – відмітили львівські авіаремонтники.

Робочу делегацію представляли члени профкому первинної профспілкової організації ДП «ЛДАРЗ», голови цехових комітетів і профбюро структурних підрозділів, спеціалісти, професіонали і фахівці окремих напрямків діяльності трудового колективу ДП «ЛДАРЗ», ветерани підприємства.

Під час візиту працівники підприємств мали можливість обмінятись думками, досвідом виробничої і профспілкової роботи.

«Трудові колективи наших підприємств завжди були одними із провідних в освоєнні нової техніки, впровадженні новітніх технологій, забезпеченні якості ремонту авіаційної техніки, розвитку соціальної сфери. У нас багато спільного. В першу чергу – це люди.» – зазначили директор та керівник первинної профспілкової організації ДП «Львівський державний авіаційно-ремонтний завод».

За матеріалами сайту volyn.com.ua