Безпека та здоров’я наших працівників – першочергові завдання.

Вакцина CoronaVac

Для трудового колективу Державного підприємства «Львівський державний авіаційно-ремонтний завод» червень став початком вакцинації персоналу від Covid-19.

Вирішення питання щодо безкоштовної вакцинації співробітників адміністрація підприємства розпочала ще у квітні.

Згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 04.03.2015 року № 83 ДП «ЛДАРЗ» входить до переліку об’єктів державної власності, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави, та виконує Державне оборонне замовлення.

Директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА п. Орест Чемерис відразу відгукнувся на прохання директора підприємства Дмитра Матрунчика. І ось минулого тижня завершено перший етап вакцинації працівників заводу. Щеплення отримало біля третини персоналу.

         «Турбота про збереження здоров’я, створення умов для недопущення інфікування та спалахів Covid-19 на підприємстві, підвищення опірності імунної системи наших людей є одним із першочергових моїх та адміністрації підприємства завдань», – відмічає директор ДП «ЛДАРЗ» Дмитро Матрунчик.

Завідувач медичного пункту – полковник медичної служби у відставці Павло Кружко доклав максимум зусиль для того, щоб запланована вакцинація працівників пройшла якнайшвидше. Павло Миколайович сам нещодавно отримав вакцину AstraZeneca (CoviShield), почувається добре і, головне, як лікар, стовідсотково впевнений у необхідності вакцинації якомога більшої кількості працівників підприємства.

«Так ми досягнемо формування колективного імунітету», – переконаний Павло Кружко.

Павло Кружко, завідувач медичним пунктом підприємства

Сподіваємось на позитивний вплив на здоров’я та настрій наших працівників цього заходу. Бойовий дух, настрій та здоров’я тих, хто працює для підтримки наших захисників – також зброя. Нам важливе усе, що допомагає якісно та своєчасно виконувати поставлені перед колективом завдання.