30.11.2021р. на 84-му році після тривалої хвороби у Львівському шпиталі помер колишній директор ДП «ЛДАРЗ», командир в/ч 36983, начальник 117 АРЗ, полковник у відставці – КУПЧ В’ЯЧЕСЛАВ АНДРІЙОВИЧ

(15.08.1938-30.11.2021)

Адміністрація, профком та трудовий колектив підприємства, колеги та однодумці приносять свої щирі співчуття родині померлого: доньці Тетяні та внукові.

Народився В’ячеслав Андрійович напередодні буремних лихоліть Другої світової війни, пережив дитиною усі труднощі повоєнного життя. Можливо, тому і вирішив стати військовим та поступив після школи у Військову інженерно-авіаційну академію ім. Жуковського. Після закінчення вузу за розподілом прибув для проходження служби у в/ч 36983 (117 АРЗ) м. Львів, де пройшов свій трудовий шлях від інженера КВС до командира, першого цивільного директора підприємства.

У 2003 році залишив підприємство Почесним ветераном, та часто-густо заходив у такі рідні для нього колективи, спілкувався із працівниками та керівництвом. Завжди цікавився станом справ на заводі та особистими справами людей. Пам’ятав та завжди вітав колишніх соратників із їхніми Днями народження.

         Не стало доброї, чуйної людини, чудового керівника.

         В’ячеслав Андрійович любив говорити: «Життя продовжується…»

Тому пам’ять про нього завжди житиме у наших серцях.