6 грудня в Україні відзначається День Збройних Сил

МиГ-29МУ1 у бойовому строю

6 грудня в Україні відзначали День Збройних Сил.

Цього дня тисячі бійців ЗСУ знову відзначали своє професійне свято на передовій – посиленої охорони потребують сухопутні, водні та повітряні кордони держави. Бійці кожного із підрозділів ЗС України радо зустрічають технічне підкріплення, задля якого працюють підприємства, що входять до складу ДК «Укроборонпром».

МиГ-29МУ1
МиГ-29МУ1

Цього разу до місця дислокації підрозділу Повітряних Сил ЗСУ із аеродрому, який знаходиться у місті Львові, відправився модернізований винищувач МиГ-29МУ1. Модернізація винищувача МиГ-29 до рівня МиГ-29МУ1 забезпечила збільшення дальності виявлення повітряних цілей, підвищення точності виведення літака в задану точку і розширення можливостей з контролю та реєстрації функціональних параметрів технічного стану літака, двигунів і низки бортових систем.

«Колектив Львівського державного авіаційно-ремонтного заводу із гордістю підходить до завершення робіт із модернізації кожного бойового літака. Літаки, які покидають Львів з нагоди визначних для захисників держави свят, особливо піднімають дух наших працівників. У кооперації з українськими підприємствами-партнерами, більшість з яких входить до складу ДК «Укроборонпром», проведено модернізацію та продовжено термін експлуатації бойового літака МиГ-29МУ1. Передача літака проходить із невеликою затримкою – ключові для завершення робіт працівники нашого заводу та підприємства-партнера долали covid-19. Кожен у колективі відчув, що робота стала більш відповідальною. Виконання Державного оборонного замовлення в умовах пандемії потребує не лише виробничої дисципліни, а й самодисципліни. Допомагає розуміння ситуації нашими основними замовниками – представниками Повітряних Сил і те, що авіаремонтні підприємства ще більше гуртуються навколо проблематики армії»,

– прокоментував завершення робіт та передачу Замовнику МиГ-29МУ1 директор ДП «ЛДАРЗ» Дмитро Матрунчик.
МиГ-29МУ1
МиГ-29МУ1

Нагадаємо, що такою ж гарною новиною колектив ДП «Львівський державний авіаційно-ремонтний завод» поділився і до Дня захисника України. Тоді наші авіаремонтники передали Збройним Силам відремонтований та модернізований МиГ-29МУ1.

МиГ-29МУ1
МиГ-29МУ1