Новини

Повідомлення

Державне підприємство «Львівський державний авіаційно-ремонтний завод» повідомляє, що відповідно до наказу ДК «Укроборонпром» №272 від 13.07.2021 року та розпорядження Кабінету Міністрів України №1595-р від 09.12.2021 року прийнято рішення про припинення державного підприємства «Львівський державний авіаційно-ремонтний завод» шляхом реорганізації – перетворення в товариство з обмеженою відповідальністю «Львівський авіаційно-ремонтний завод».

ДП «ЛДАРЗ» передало Повітряним Силам ЗСУ ще один відновлений літак МиГ-29

Зміни у законодавстві спричинили підписання підприємством договору з Міністерством Оборони України про Державне оборонне замовлення зі значним запізненням. Відповідно, виконання ДОЗ автоматично переноситься на наступний, 2022 рік. Однак співпраця з командуванням Повітряних Сил ЗСУ та вболівання за долю наших захисників дали змогу напрацювати договори про виконання ремонту на літаках МиГ-29 ще у грудні цього року. Читати більше проДП «ЛДАРЗ» передало Повітряним Силам ЗСУ ще один відновлений літак МиГ-29[…]

МиГ-29

Надзвичайно приємно побачити, як ми сприймаємось нашими головними партнерами – Збройними Силами України. Матеріал став результатом відвідування нашого заводу представником редакціі – Миколою Федорківим. Дякуюємо за приділену увагу до роботи нашого колективу!

В Україні тривають випробування МіГ-29 глибокої модернізації Нещодавно Командування Повітряних Сил ЗС України уклало договір із ДП «Львівський державний авіаційно-ремонтний завод»  (ДП «ЛДАРЗ») (входить до складу ДК «Укроборонпром») на ремонт винищувача МіГ-29УБ на суму близько 62 млн грн. Раніше повідомлялося, що підприємство передало Збройним Силам черговий винищувач МіГ-29МУ1 після капітального ремонту та модернізації. Цей завод Читати більше проНадзвичайно приємно побачити, як ми сприймаємось нашими головними партнерами – Збройними Силами України. Матеріал став результатом відвідування нашого заводу представником редакціі – Миколою Федорківим. Дякуюємо за приділену увагу до роботи нашого колективу![…]

30.11.2021р. на 84-му році після тривалої хвороби у Львівському шпиталі помер колишній директор ДП «ЛДАРЗ», командир в/ч 36983, начальник 117 АРЗ, полковник у відставці – КУПЧ В’ЯЧЕСЛАВ АНДРІЙОВИЧ

Адміністрація, профком та трудовий колектив підприємства, колеги та однодумці приносять свої щирі співчуття родині померлого: доньці Тетяні та внукові. Народився В’ячеслав Андрійович напередодні буремних лихоліть Другої світової війни, пережив дитиною усі труднощі повоєнного життя. Можливо, тому і вирішив стати військовим та поступив після школи у Військову інженерно-авіаційну академію ім. Жуковського. Після закінчення вузу за розподілом Читати більше про30.11.2021р. на 84-му році після тривалої хвороби у Львівському шпиталі помер колишній директор ДП «ЛДАРЗ», командир в/ч 36983, начальник 117 АРЗ, полковник у відставці – КУПЧ В’ЯЧЕСЛАВ АНДРІЙОВИЧ[…]

Модернізований винищувач МиГ-29МУ1- це найкраще, що ми можемо зробити для наших військових у нинішніх умовах

У рамках виконання державного оборонного замовлення фахівцями підприємства проведено модернізацію систем та обладнання, продовжено ресурсні показники літака

Щеплені проти COVID-19 можуть отримати Міжнародне свідоцтво про вакцинацію

Особи, щеплені двома дозами вакцини від COVID-19, вже можуть отримати в Україні Міжнародне свідоцтво про вакцинацію – документ про зроблені щеплення, який відповідає міжнародним медико-санітарним нормам

Ще один відремонтований літак відправили для виконання бойових завдань

Фаховий рівень працівників та виробничі потужності ДП «Львівський державний авіаційно-ремонтний завод» гарантують якісний та своєчасний ремонт, підвищення бойової ефективності бойових машин, що перебувають на озброєнні вітчизняних Повітряних Сил.

КЕРІВНИКИ ДЕРЖАВНИХ ОБОРОННИХ ЗАВОДІВ РОЗПОЧАЛИ НАВЧАННЯ У ШКОЛІ ІННОВАТОРІВ ОБОРОННОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

12 березня керівники державних оборонних підприємств розпочали навчання у Школі інноваторів оборонної промисловості, заснованій Державним концерном “Укроборонпром” та Київською школою економіки (КШЕ).

УКРОБОРОНПРОМ ТА УКРСПЕЦЕКСПОРТ ПІДПИСАЛИ УГОДУ ПРО СПІВРОБІТНИЦТВО З EDGE GROUP

Підписання відбулося в Абу-Дабі, за участі гендиректора Укроборонпрому Юрія Гусєва, гендиректора Укрспецекспорту Вадима Ноздрі та керуючого директора EDGE Group Фейсала Аль Банная.

Реформа “Укроборонпрому” або нове життя оборонного комплексу

Цього року на “Укроборонпром” чекають масштабні зміни. Державний концерн перетворюється у нову сучасну керуючу компанію у формі акціонерного товариства і об’єднає різні підприємства за конкретними напрямами виробництва.

«РЕФОРМА УКРОБОРОНПРОМУ ДОЗВОЛИТЬ ПІДПРИЄМСТВАМ СПІВПРАЦЮВАТИ З ПОТУЖНИМИ ІНОЗЕМНИМИ КОМПАНІЯМИ» — ГЕНДИРЕКТОР ДЕРЖКОНЦЕРНУ Ю.ГУСЄВ

Наприкінці 2020 року влада України узялася за порятунок вітчизняного авіабудування, яке протягом останніх п’яти років перебувало у стані глибокої кризи.

МиГ-29

Відновлений МиГ-29

Завершення робіт та передача літака замовнику – чергова маленька перемога колективу Львівського державного авіаційно-ремонтного заводу.

МиГ-29МУ1

МиГ-29МУ1 у бойовому строю

Цього дня тисячі бійців ЗСУ знову відзначать своє професійне свято на передовій – посиленої охорони потребують сухопутні, водні та повітряні кордони держави. Бійці кожного із підрозділів ЗС України радо зустрічають технічне підкріплення, задля якого працюють підприємства, що входять до складу ДК «Укроборонпром».

ЛЬВІВСЬКИЙ АВІАРЕМОНТНИЙ ЗАВОД З ПОЧАТКУ РОКУ РЕАЛІЗУВАВ ПРОДУКЦІЇ НА 130 МЛН ГРН

З початку 2020 року Державне підприємство “Львівський державний авіаційно-ремонтний завод”, що входить до складу ДК “Укроборонпром”, реалізувало продукції та послуг на 131 млн. грн.

Інформація

Первинна профспілкова організація та трудовий колектив підприємства цілком і повністю підтримують дії керівництва щодо посилення вимог до учасників торгів, які оголошуються ДП “ЛДАРЗ”.

Передача літака МиГ-29

Передача літака МиГ-29

Цими днями державне підприємство «Львівський державний авіаційно-ремонтний завод», що входить до складу ДК «Укроборонпром», передало Повітряним Силам України капітально відремонтований винищувач МиГ-29, який є основним бойовим літаком Повітряних Сил Збройних Сил України.

Тривають випробування МіГ-29МУ2

Перша згадка про відновлення робіт по МіГ-29МУ2 з’явилась ще в січні 2018 року. Тоді в січневому номері авіаційного журналу Air Forces Monthly вийшла стаття Олександра Гольца про модернізацію винищувачів МіГ-29 на Львівському державному авіаційно-ремонтному заводі (далі – ЛДАРЗ).

ЛЬВІВСЬКИЙ АВІАЦІЙНО-РЕМОНТНИЙ ЗАВОД ДОСТРОКОВО ПЕРЕДАВ ВІЙСЬКОВИМ МОДЕРНІЗОВАНИЙ МІГ-29

27 березня державне підприємство “Львівський державний авіаційно-ремонтний завод”, що входить до складу ДК “Укроборонпром”, передало Повітряним Силам України капітально відремонтований та модернізований винищувач МіГ-29.

Заступник Міністра оборони України Анатолій Петренко проінспектував підприємства ОПК Львівщини

Сьогодні, 7 лютого, робоча група на чолі із заступником Міністра оборони України Анатолієм Петренком проінспектувала виробничі потужності підприємств оборонно-промислового комплексу Львівщини щодо спроможності виконання державних контрактів.

ДП “ЛДАРЗ” – 80

У жовтні колектив Державного підприємства
«Львівський державний авіаційно-ремонтний завод»,
який входить до складу ДК «Укроборонпром»,
відзначив 80-річчя рідного заводу.

Міжнародна конференція

З0-го липня 2019-го року у Львові на базі ДП «Львівський державний авіаційно-ремонтний завод», який входить до ДК «Укроборонпром», завершилась міжнародна конференція «Проблемні питання експлуатації та ремонту літаків типу МиГ-29 у Республіках Польща та Україна. Шляхи та методи їх вирішення».

МиГ-29УБ

Завершено ремонт МИГ-29УБ

Цими днями зусиллями трудового колективу Державного підприємства «Львівський державний авіаційно-ремонтний завод», що входить до складу Державного концерну «Укроборонпром», успішно завершилися льотні випробування навчально-бойового літака МиГ-29УБ.