25.04.2019

Про нас

Заводоуправління

На сьогоднішній день ДП “ЛДАРЗ” – провідне конкурентоспроможне підприємство з ремонту літаків типу “МіГ”. Добре розвинута виробничо-технічна база та висококваліфікований персонал підприємства дозволяють якісно та швидко виконувати ремонт літаків МіГ-21,  МіГ-23, МіГ-27 всіх модифікацій та літаків МіГ-29.

МіГ-29 

Базовими літаками нашого ремонтного підприємства є літаки МіГ-29 та МіГ-29УБ, визнані у світі найкращими легкими фронтовими винищувачами.

МіГ-29УБ
МіГ-29УБ

В повному обсязі виконується капітальний ремонт літаків МіГ-21, МіГ-23, МіГ-27 та МіГ-29 з відновленням їх міжремонтного ресурсу та терміну служби. Оснащеність підприємства сучасним обладнанням та технічною документацією, наявність висококваліфікованого персоналу та багаторічний досвід роботи забезпечують високу якість ремонту авіаційної техніки, її надійність в експлуатації.

На підприємстві виконується ремонт агрегатів, блоків і приладів систем літака, авіаційного озброєння, авіаційного й радіоелектронного обладнання в суворій відповідності до вимог технічної документації КБ ім. Мікояна.  

Також на підприємстві виконується капітальний ремонт та модернізація мобільного комплексу наземного контролю МК-9.12, призначеного для автоматизованого контролю параметрів бортового обладнання літаків МіГ-29.

Винищувач МіГ-29 – базовий літак ремонтного підприємства.

Високопрофесійні інженери та працівники підприємства – найбільша гордість “ЛДАРЗ”.   Успіхи підприємства – це насамперед заслуга інженерів та працівників, які досконало володіють своєю спеціальністю, а також тісно співпрацюють із розробниками та підприємствами – виготовниками авіаційної техніки, із науково – дослідницькими центрами та іншими організаціями.

Висока якість ремонту авіаційної техніки – основне зобов’язання підприємства перед Замовником. Вона гарантується діючою на заводі системою управління якістю, яка відповідає вимогам міжнародного стандарту ISO 9002, що підтверджує сертифікат системи якості на відповідність міжнародним стандартам № 60413, який видано міжнародним технічним товариством “Bureau Veritas”.     

Сертифікати системи якості на відповідність міжнародним стандартам – американська та німецька акредитації.

Колектив підприємства чітко усвідомлює свої майбутні перспективні проекти.

На даний час варто відмітити наступні напрямки цієї перспективи:

  • освоєння ремонту вертольотів Ми-8МТ (МТВ);
  • освоєння ремонту головних редукторів ВР-8А, ВР-14, ВР-24;
  • освоєння ремонту вертольотів Ка-27/29;
  • модернізація літаків МиГ-29 та обладнання;
  • ремонт агрегатів та систем планеру літаків типу МиГ-29;
  • технічне супроводження експлуатації літаків типу МиГ-29;
  • технічне переоснащення підприємства з метою розширення спектру робіт, що виконуються в процесі ремонту та зменшення відсотку робіт по кооперації з іншими підприємствами.